خانه / اخبار ویژه / بازار مجازی پژوهش و فناوری راه‌اندازی می شود
1748204

بازار مجازی پژوهش و فناوری راه‌اندازی می شود

ارسال به دوستان
۰
۰صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران در راستای ماموریت‌ها و اهداف خود، راه اندازی «بازار مجازی پژوهش و فناوری» را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش سایت خبری نگاه آفتاب به نقل از مهر، «بازار مجازی پژوهش و فناوری» به منظور ارائه دستاوردهای پژوهشی، فناوری، نوآوری و تجاری سازی به طور مجازی راه اندازی شده است.

به عنوان نمونه در بخش دستاوردهای فناورانه، دستاوردهای منجر به نمونه محصول و یا دانش فنی در کنار اختراعات بین المللی ثبت شده معرفی و عرضه شده‌اند. از جمله دستاوردهای فناورانه‌ای که منجر به نمونه محصول شده است می توان به «محصول تکنولوژی جدید ضربه‌ای، چرخشی به منظور استفاده در ماشین‌های حفار تمام مقطع سنگ سخت» که در فنی و مهندسی کاربرد دارد، اشاره کرد. این طرح از سوی دکتر سید محمد اسماعیل جلالی ارائه شده است.

همچنین نمونه محصول «ساخت سلول های خورشیدی رنگدانه‌ای با استفاده از نانوساختارهای اکسید تیتانیوم» نیز از حوزه تخصصی میان گروهی توسط یاسر عبدی به عرصه فناورانه ورود پیدا کرده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>