خانه / اخبار ویژه / راه‌اندازی ۲ گرایش فرآوری و انتقال گاز در واحد علوم و تحقیقات
1731854

راه‌اندازی ۲ گرایش فرآوری و انتقال گاز در واحد علوم و تحقیقات

ارسال به دوستان
۰
۰



رئیس دانشکده مهندسی نفت و گاز علوم تحقیقات گفت: از سال جدید تحصیلی در دو گرایش فرآوری و انتقال گاز دانشجو می پذیریم.

به گزارش سایت خبری نگاه آفتاب به نقل از مهر، ابوالقاسم امام زاده با اشاره به راه اندازی گرایش های جدید در دانشکده مهندسی نفت و گاز واحد علوم تحقیقات در سال تحصیلی جدید، گفت: پذیرش دانشجو در این دو گرایش برای اولین بار در مقطع کارشناسی ارشد صورت می گیرد.

وی افزود: مقالاتی که در دانشکده نفت و گاز واحد علوم و تحقیقات ارائه می شوند با توجه به مشکلات و معضلات موجود در نفت و گاز کشور تعریف می شوند، به جرأت می توان گفت که این مقالات کاملا جنبه کاربردی دارند.

رئیس دانشکده مهندسی نفت و گاز واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه در این دانشکده ۲ شورای آموزشی و پژوهشی فعال است، گفت: شورای پژوهشی هر ۲ هفته یکبار، برای نظارت بر پروژه های کارشناسی ارشد و شورای آموزشی هر هفته برای رسیدگی به مسائل و مشکلات دانشجویان تشکیل می شوند.

امام زاده افزود: در راستای افزایش کیفیت آموزشی علاوه بر جذب اعضای هیات علمی جدید و نخبه به دنبال بررسی و گزینش در اعضای هیات علمی موجود هستیم تا دروس براساس تخصص هر یک از این اعضا ارائه شود.

وی با اشاره به قرار گرفتن واحد علوم و تحقیقات در بین ۷۵۰ دانشگاه برتر دنیا، گفت: افزایش سطح کیفی آموزشی و پژوهشی، استفاده از اساتید ایرانی خارج از کشور، همکاری با نهادها و دانشگاه های معتبر بین المللی می تواند جایگاه واحد علوم و تحقیقات را بیش از پیش بهتر کند.

رئیس دانشکده مهندسی نفت و گاز واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه به دنبال تقویت واحد کارآموزی در دوره های کارشناسی هستیم، گفت: در این راستا افزایش تعداد واحد کارآموزی و اجرای آن در صنایع نفت و گاز می تواند بسیار موثر باشد و باعث شود تا دانش آموختگان این دانشکده به راحتی جذب بازار کار شوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>