خانه / هنری / خط و نقاشی / عجله‌ای برای اتمام مراحل فنی «کاتی و ستاره» نداریم/ ساخت انیمیشن
2210243

عجله‌ای برای اتمام مراحل فنی «کاتی و ستاره» نداریم/ ساخت انیمیشن

ارسال به دوستان
۰
۰بیتا منصوری تهیه‌کننده «کاتی و ستاره» ضمن بیان این مطلب که عجله ای برای انجام مراحل فنی این فیلم ندارند، از ساخت انیمیشن هایی برای این اثر گفت.

به گزارش سایت خبری نگاه آفتاب بیتا منصوری تهیه‌کننده «کاتی و ستاره» به کارگردانی رضا مجلسی  درباره آخرین وضعیت این فیلم  سینمایی گفت: این فیلم مراحل فنی خود را سپری می کند و از آنجا که از همان ابتدا در نظر داشتیم در برخی از پلان ها انیمیشن وجود داشته باشد، در حال حاضر مشغول ساخت این بخش‌ها هستیم.

وی افزود: بعد از ساخت این صحنه های انیمیشنی مونتاژ نهایی انجام و تا پایان امسال این فیلم آماده نمایش می شود. ما از همان ابتدا در نظر داشتیم «کاتی و ستاره» را بدون هیچ عجله ای بسازیم و حالا با توجه به اینکه زمان برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان به تعویق افتاده است با آرامش بیشتری ساخت آن را ادامه می دهیم.

منصوری عنوان کرد: دقایقی از این فیلم در مونتاژ نهایی کوتاه می شود ضمن اینکه باید بگویم هنوز صداگذاری و ساخت موسیقی آن نیز انجام نشده است.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه تلاش شده تا کودکان با این فیلم ارتباط برقرار کنند، بیان کرد: بچه ها بسیار هوشیار هستند و با توجه به اینکه به فیلم های روز دنیا دسترسی دارند راضی کردن آنها سخت است اما ما سعی می کنیم دل آنها را به دست بیاوریم.

منصوری در پایان درباره استفاده از عوامل بومی در «کاتی و ستاره» گفت: همه عوامل این فیلم سینمایی به جز من و یکی دیگر از عوامل، شمالی هستند و ما سعی کردیم از بومی های حرفه ای شمال کشور استفاده کنیم زیرا فکر می کنیم این توان در شهرستان ها وجود دارد. ما سعی کردیم از تمرکز اتفاقات در پایتخت پرهیز کنیم. این یک تجربه بود و امیدوارم بتوانیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم.

«کاتی و ستاره» به کارگردانی رضا مجلسی و تهیه‌کنندگی بیتا منصوری است. این فیلم فضای فانتزی دارد و در مورد موجوداتی است که از سیاره دیگری به زمین آمده اند و … .

«کاتی و ستاره» فیلمی در حوزه کودک است که بخش اعظم آن در شمال کشور و بقیه در تهران فیلمبرداری شده است.

منبع:مهرنیوز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>