خانه / فرهنگی / ادبیات و نشر / سه برنامه «مشاعره» در راه است
57321490

سه برنامه «مشاعره» در راه است

ارسال به دوستان
۰
۰مجری برنامه «مشاعره» از اتمام ساخت سه برنامه «مشاعره» با موضوعات حجاب و عفاف، قرآن و سلامت خبر داد.

به گزارش سایت خبری نگاه افتاب اسماعیل آذر  اعلام کرد: مشاعره حجاب و عفاف در سه قسمت تولید شده و قرار است در هفته حجاب و عفاف از شبکه دو سیما راهی آنتن شود. این برنامه از طرف سازمان هنرمندان بسیج کشور تهیه و تولید شده است. هر سال برنامه «مشاعره» در هفته حجاب و عفاف به منظور کمک به ارتقای فرهنگ حجاب در جامعه تهیه و پخش می‌شود.

او ادامه داد: همچنین برنامه «مشاعره سلامت» نیز در ۳۰ قسمت تهیه شده و هم‌اکنون مراحل تدوین خود را پشت سر می‌گذارد. در این برنامه که به پشتیبانی معاون فرهنگی وزارت بهداشت و پیشگیری و درمان تهیه شه است، استادان، دانشجویان و فعالان حوزه سلامت حضور دارند.

این مجری تلویزیونی با اشاره به برنامه «مشاعره قرآنی» یادآور شد: این برنامه نیز در ۲۵ قسمت تهیه شده که پس از اتمام تدوین به شبکه هفت سیما تحویل داده می شود تا در زمان مناسب برای پخش آن اقدام کنند. هدف برنامه «مشاعره قرآنی» این است که بتوانیم از طریق شعر به دل مردم راه پیدا و مفاهیم قرآنی را به آنها منتقل کنیم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>