خانه / اجتماعی / درخواست تجدید نظر حکم عامل خیابان پاسداران تقدیم دادگاه شد
n82879375-72273225

درخواست تجدید نظر حکم عامل خیابان پاسداران تقدیم دادگاه شد

ارسال به دوستان
۰
۰وکیل عامل حادثه خیابان پاسداران با بیان اینکه همزمان با اعلام حکم موکلش در دادگاه به آن اعتراض کرده است، گفت: لایحه تجدید نظر حکم موکلم – محمدرضا ثلاث- پس از تعطیلات نوروز تقدیم دادگاه شد.

سعید اشرف زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا افزود: حکم موکلم قبل از تعطیلات نوروز در واپسین روزهای سال ٩۶ به بنده ابلاغ شد و بنده همان زمان مراتب اعتراض را اعلام کردم.
وی ادامه داد: اما لایحه اعتراض را در همان زمان تعیین شده یعنی در فرصت ٢٠ روزه، پس از تعطیلات نوروز تقدیم دادگاه شد که ظاهرا پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور رفته است.
به گزارش سایت خبری نگاه آفتاب، دادگاه محمدرضا ثلاث متهم حادثه خیابان گلستان هفتم واقع در خیابان هفتم اسفند سال ٩۶ در سه جلسه علنی به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی به اتهام مباشرت در قتل سه مامور نیروی انتظامی و إخلال در نظم عمومی برگزار شد که قاضی کشکولی، ثلاث را به سه بار قصاص نفس محکوم کرد.
براساس این گزارش سی ام بهمن سال ٩۶، فردی با اتوبوس در خیابان گلستان هفتم واقع در خیابان پاسداران به ماموران نیروی انتظامی که درحال متفرق کردن دراویش گنابادی بودند، هجوم برده و موجب کشته شدن سه مامور نیروی انتظامی شد.
پانزدهم فرودین ماه خبرگزاری ها به نقل از صفحه اینستاگرام قاضی محمد شهریاری. سرپرست دادسرای جنایی تهران و نماینده دادستان تهران در پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران اعلام کردند: عامل قتل سه نفر از ماموران نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران به سه بار قصاص محکوم شد.
وی افزوده بود: وی علاوه بر سه مرتبه قصاص به حبس نیز محکوم شده است.
محمدرضا ثلاث عامل حادثه خیابان پاسداران بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته به قصاص محکوم شد.
به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، قاضی محمدرضا محمدی کشکولی رئیس دادگاه شعبه ٩ دادگاه کیفری یک استان تهران ، حکم قصاص را برای راننده اتوبوس حادثه پاسداران صادر کرد.
براساس این گزارش متهم و وکیل او تا ٢٠ روز فرصت یافتند نسبت به رای صادره اعتراض کنند.
به گزارش ایرنا، ٣٠ بهمن امسال بود که فردی به نام ثلاث با نشستن پشت یک اتوبوس در خیابان گلستان هفتم واقع در خیابان پاسداران ماموران نیروی انتظامی و دو بسیجی را زیر گرفته است و با این اقدام وحشیانه سه مامور نیروی انتظامی و یک بسیجی را شهید و یکی دیگر از بسیجیان را روانه بیمارستان کرد.
جلسه محاکمه «محمدرضا ثلاث» راننده اتوبوس حادثه خیابان گلستان هفتم واقع در پاسداران در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران در سه جلسه برگزار شد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>